Hakkımızda

İNCEOKLAR İNŞAAT YAPI MALZ. MAD. NAK. LTD. ŞTİ.

Bims Madenciliği üzerinde yaklaşık 20 yıldır faaliyet göstermekte olan İnceoklar Madencilik yılda 600 bin m2 elenmiş Bims üretme kapasitesine sahiptir. 1642 hektarlık ruhsatlı maden sahasında kaliteli hammadde rezervine sahiptir.

2010 yılında Bims Blok ve Straforlu Bims Blok üretimi için harekete geçen firmamız, Probims markası altında 5.000 m2 kapalı alan ve 150.000 m2 açık alanda faaliyet gösterecek olan fabrikasını tamamlamıştır.

Bugün günlük üretim kapasitesi 70.000 adet olan Probims, Türkiye’de ilklere de imza atmıştır. Türkiye’de maden sahası içine 2 adey fabrika iznini alan ve ilk fabrikasını tamamlayan tek firmadır. Yine bir ilk olan Probims Pro-Geçme Sistemi tüm ürünlerimizde kullanılmaktadır.

image
PROBİMS

Değişen ve gelişen teknolojik ve yenilikçi bina uygulamaları ile sürekli güncel kalıyoruz.

Misyonumuz

Tecrübemizi, gelişen teknolojiyle birleştirerek kaliteli ürün ve hizmeti sunmak ilklerin öncüsü olarak sektörün gelişimine katkı sağlamak.

 

Vizyonumuz

20 yıllık deneyimimizi yapı sektöründe lider, en modern ve en iyi marka olarak daha ileriye taşımak. Müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak.